Przejdź do treści Przejdź do menu

Archiwum

284989

  • access_time styczeń 28, 2022
  • person redaktor
  • printer

UNIWERSYTET
Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
tel. 12 662 6014,
fax 12 637 2243

e-mail: info@up.krakow.pl
www.up.krakow.pl

Ogłoszenie rekrutacyjne

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej należy do grupy najintensywniej rozwijających się uczelni w kraju. Jest uznanym ośrodkiem naukowo-badawczym i dydaktycznym. Posiada ugruntowaną pozycję w wielu dziedzinach aktywności akademickiej, w badaniach naukowych w obszarze nauk przyrodniczych i humanistycznych oraz pod względem jakości kształcenia na większości kierunków studiów, a także pod względem mobilności badawczej i dydaktycznej pracowników i studentów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy

Nazwa stanowiska pracy: Specjalista ds. Biura Dziekanów

Jednostka: Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą

Numer ogłoszenia: 284989

Wymiar etatu: pełny etat

Termin składania dokumentów: 2022-02-20T00:00:00

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

Wykształcenie • wykształcenie wyższe (minimum licencjat).
Doświadczenie zawodowe • doświadczenie w pracy w zespole związane z podobnym stanowiskiem,
• mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi administracyjnej lub obsługi klienta.
Umiejętności zawodowe • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• umiejętność pracy w zespole,
• sumienność i dokładność,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętności analityczne,
• rozwinięte kompetencje komunikacji interpersonalnej,
• otwartość na nowe zadania i chęć rozwoju.
Zakres obowiązków • kompleksowa obsługa administracyjna Biura Dziekanów,
• przygotowywanie pism, protokołów, uchwał, umów itd.,
• obsługa administracyjna Rad Dyscyplin,
• obsługa administracyjna aplikacji POLON, BIP, Uczelnia XP oraz stron wydziałowych,
• prowadzenie pełnej administracji i rozliczeń postępowań doktorskich i habilitacyjnych,
• ścisła współpraca z Dziekanami oraz Przewodniczącymi Rad Dyscyplin,
• współpraca z doktorantami i habilitantami,
• współpraca z uczelniami,
• archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA DODATKOWE:

Znajomość języków obcych • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Inne • umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość,
• otwartość na zmiany,
• chęć rozwoju zawodowego.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych przetwarzanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Adres: ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków, e-mail: info@up.krakow.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@up.krakow.pl. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.up.krakow.pl.

* Wymagane dokumenty można również składać do Działu Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (30-084 Kraków, ul. Podchorążych 2, pok. 170B) w godzinach: 8.00-15.00.
Prosimy o złożenie dokumentów w zaklejonej kopercie z dopisaną nazwą stanowiska pracy.
Wymagane dokumenty są dostępne na stronie:

Opublikował w BIP: redaktor

Data opublikowania: 28.01.2022 09:54