Przejdź do treści Przejdź do menu

Archiwum

113063

  • access_time grudzień 2, 2020
  • person redaktor
  • printer

UNIWERSYTET
Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
tel. 12 662 6014,
fax 12 637 2243

e-mail: info@up.krakow.pl
www.up.krakow.pl

Ogłoszenie rekrutacyjne

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej należy do grupy najintensywniej rozwijających się uczelni w kraju. Jest uznanym ośrodkiem naukowo-badawczym i dydaktycznym. Posiada ugruntowaną pozycję w wielu dziedzinach aktywności akademickiej, w badaniach naukowych w obszarze nauk przyrodniczych i humanistycznych oraz pod względem jakości kształcenia na większości kierunków studiów, a także pod względem mobilności badawczej i dydaktycznej pracowników i studentów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy

Nazwa stanowiska pracy: specjalista ds. promocji/grafik

Jednostka: Biuro Promocji

Numer ogłoszenia: 113063

Rodzaj stanowiska: pracownik administracji

Wymiar etatu: 1

Termin składania dokumentów: 2020-12-16T00:00:00

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie zawodowe doświadczenie pracy w dziale promocji, marketingu, agencji reklamowej na podobnym stanowisku
Umiejętności zawodowe

– znajomość programów graficznych -programy z pakietu ADOBE (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign )

– znajomość rynku social mediów, marketingu i promocji,

– doświadczenie w administrowaniu stronami www,

– biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office,

– umiejętności pracy w zespole, samodzielne rozwiązywanie problemów,

– otwartości na nowe wyzwania,

– wysoka kultura osobista i komunikatywność.

Zakres obowiązków

projektowanie oprawy graficznej akcji marketingowych na potrzeby poligrafii i internetu (kampanie w social mediach),

przygotowywanie materiałów graficznych/poligraficznych w oparciu o standardy firmy (zaproszenia, plakaty, ulotki, foldery, banery, spoty reklamowe etc.),

opracowywanie projektów gadżetów reklamowych,

wsparcie jednostek organizacyjnych Uczelni w projektach graficznych,

współudział w koordynacji planów promocyjnych.

WYMAGANIA DODATKOWE:

Znajomość języków obcych język angielski w stopniu komunikatywnym
Inne umowa na zastępstwo

* Wymagane dokumenty można również składać do Działu Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (30-084 Kraków, ul. Podchorążych 2, pok. 170B) w godzinach: 8.00-15.00.
Prosimy o złożenie dokumentów w zaklejonej kopercie z dopisaną nazwą stanowiska pracy.
Wymagane dokumenty są dostępne na stronie:

Opublikował w BIP: redaktor

Data opublikowania: 02.12.2020 08:28